Aktuality

novinky, akcie, zľavy a všetko zo sveta okolo Motomaxxu

Podmienky zapožičanie motocykla

Na tomto mieste nájdete všetky potrebné informácie ohľadom fungovania našej požičovne motocyklov.

 

Čo všetko potrebujete aby ste si mohli prenajať motocykel ?

 1. Platný vodičský preukaz príslušnej skupiny, ako je uvedené pri Vami vybranom vozidle.
 2. Platný občiansky preukaz.
 3. Vlastná motorkárska výstroj, minimálne prilba.
 4. Vratná kaucia v príslušnej výške, ako je uvedené pri Vami vybranom vozidle. Kauciu je možné zložiť v hotovosti, alebo zablokovaním príslušnej čiastky na Vašej platobnej karte.

 

 

Ako na to ?

 1. Vyberte si na našej stránke motocykel, ktorý si chcete prenajať. Vyberte si dátum ktorý Vám vyhovuje, vyplňte rezervačný formulár a potvrďte rezerváciu, ktorá príde do Vášho emailu.Vami vybrané vozidlo bude na daný dátum rezervované iba pre Vás. Prostredníctvom formulára na našej stránke je možné rezervovať si motocykel na maximálne 7 dní, ak potrebujete vozidlo na dlhšie obdobie, neváhajte nás kontaktovať. Rovnako nie je možné vozidlo vyzdvihnúť ani vrátiť počas víkendu.
   
 2. V dohodnutý dátum prídete k nám na uvedenú adresu v Nitre/ Nových Zámkoch, ak by ste mali náhodou problém to nájsť, zavolajte nám, náš pracovník Vás rád odnaviguje. Náš pracovník Vám ukáže vozidlo, zodpovie Vám všetky Vaše otázky ohľadom vozidla a vysvetlí základné funkcie. Spolu vyplníte preberací protokol od vozidla. Rovnako keď vozidlo priveziete naspäť, náš pracovník ho od Vás preberie. Preberací protokol je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o prenájme dopravného prostriedku, ktorú je potrebné podpísať a rovnako aj zložiť vratnú kauciu.
 3. V prípade, ak máte kedyľvek počas doby trvania prenájmu otázky ohľadom vozidla alebo si chcete vozidlo nechať dlhšie neváhajte nás kontaktovať – sme tu pre Vás a radi Vám poradíme a pomôžeme ak to je v naších silách.
 4. Keď vozidlo priveziete späť, spolu s našim pracovníkom vyplníte preberací protokol, že vozdilo ste vrátili v poriadku. Uhradíte nám cenu za prenájom podľa platného cenníka vrátane prejazdených kilometrov nad rámec balíka, ak ste prejazdili viac ako ste mali predplatené. Vrátime Vám vratnú kauciu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
 5. Zaujalo Vás vozidlo a chceli by ste ho odkúpiť ? Kľudne sa spýtajte nášho pracovníka, vozidlá sú pravidelne menené a predávané za výhodných podmienok.
 6. Doporučte nás Vašim známym..

 

 

Aké sú to motocykle ?

Motocykle sú nové vozidlá s minimálnym počtom najazdených kilometrov, ktoré sú vo výbornom technickom stave, sú pravidelne kontrolované a servisované. Motocykel vždy dostávate čistý a s plnou nádržou, v rovnakom stave nám ho aj vraciate späť. Motocykle majú PZP a havarijné poistenie.

 

 

x

Dopytový formulár

MENO A PRIEZVISKO

E-mail

Telefón

Vaša správa

Budeme Vás kontaktovať v čo najbližšej dobe.

Súhlasím so zásadami zhromažďovaní a spracovaní osobných údajov