Aktuality

novinky, akcie, zľavy a všetko zo sveta okolo Motomaxxu

TITAX Racing kované disky

TITAX Racing disky sú jedny z najľahších a najpevnejších kovaných diskov na trhu, s hmotnosťou v strede disku.

Buďte aj vy rýchlejší s TITAX Racing diskami na vašej motorke! Vďaka ním rýchlejšie zatočíte, rýchlejšie zabrzdíte a rýchlejšie akcelerujete. V špičkovom designe a extrémne odolné proti poškodeniu. 

K výrobe TITAX racing diskov používame výlučne prvotriedny materiál, ktorý je určený na výrobu vojenských stíhačiek. Vďaka tomu sú disky TITAX Racing extrémne odolné proti nárazom, poškodeniu a škrabancom. Zároveň poskytujú vynikajúce ovládanie, ktoré je zaručené najtenším a zároveň najpevnejším ráfikom na trhu. Hmota je sústredená do stredu disku, čo garantuje špičkové jazdné vlastnosti. 

TITAX Racing disky sú dodávané ako „plug and play“. Sú kompletne vybavené, vrátane adaptérov, držiakov brzdných kotúčov a rozety. Stačí iba namontovať kotúče a rozetu a disky sú pripravené k okamžitému použitiu.

Disky TITAX Racing sú vašou skutočnou zbraňou, ktorá umožňuje: 

 1. Zrýchlenie motocykla (vďaka menšej hmotnosti točivých častí)
 2. Zníženie brzdnej dráhy (umožňuje brzdiť neskôr - každé koleso získáva niekoľko dĺžok motocykla)
 3. Zlepšenie roztáčania kolesa (nižší gyroskopický efekt - menšia rotačná zotrvačnosť)
 4. Vylepšenie jazdných vlastností a odpruženia- najlepšie rozhodnutie aké kedy urobíte (ľahšia neodpružená hmotnosť výrazne znižuje veľkosť a zložitosť úlohy, ktorú musí vaše odpruženie riešiť).
 5. Pretekári s diskami TITAX Racing môžu získať výhodu nekolkých sekund na kolo oproti originálnym diskom.

 

Kované disky TITAX Racing- navrhnuté pre MotoGP, Moto2 a WSBK

Rovnako ako všetky produkty TITAX, aj tieto disky sa používajú v najkonkurenčnejšej závodnej sérii planéty. IAMT si vybrali TITAX ako svoje oficiálne disky pre projekty MOTO GP a MOTO 2. 

TITAX spolupracuje s APRILIA, NORTON, YAMAHA EUROPE, s racingovými teamami ako AVINTIA, STRATOS v MOTO 2 a ďaľšími na trvalom vývoji a vylepšovaní svojich produktov.


Hmotnosť sústredená v strede disku

Konštrukčný a výrobný proces umožňuje sústrediť hmotnosť kovaného disku TITAX Racing do stredu kolesa. Vďaka použitiu tlaku 30 ton pri procese kovania sú disky pevnejšie a ľahšie. Rovnaký výrobný proces sa používa aj na výrobu hliníkových častí pre produkciu bojových stíhacích litetadiel vo vojenskom priemysle. Vďaka tejto jedinečnej výrobnej metodológii a technológii TITAX GARANTUJE, že TITAX Racing disky sú najľahšie a najpevnejšie disky na trhu.

Veľkosti a montáž

Disky TITAX Racing sú výrábané vo filozofii Plug & Play - na okamžitú montáž bez akýchkoľvek úprav. Dodávame ich plne vybavené ložiskami, dištančnými podložkami a gumovými čapmi hnacích vankúšov. Zákazník si namontuje iba brzdové kotúče a rozetu. Príslušenstvo je určené pre OEM, pre originálne brzdové kotúče a reťazové kolesá. Používame najkvalitnejšie ložiská SKF. Keramické ložiská sú k dispozícii ako voliteľná možnosť. Používame S / S skrutky s vysokou pevnosťou v ťahu. Ako možnosť sú však k dispozícii titánové skrutky.


Povrchová úprava

Ako jediní na svete používame pre povrchovú úpravu transparentný, vysoko lesklý lak s dodatočnou tepelnou úpravou. Farba sa tak stáva po „zapečení“ súčasťou materiálu. Táto úprava garantuje takmer nepoškriabateľný povrch a stály exkluzívny vzhľad diskov po dobu niekoľkých rokov. Nič podobné na trhu nenájdete. Je to špeciál, ktorý je možné vyrobiť len vďaka absolútnej čistote materiálu, ktorý používame. U ostatných diskov, ktoré používajú recyklovaný materiál to nie je možné.

Farby skladom (bez príplatku):

 • Čierna
 • Červená 
 • Modrá 

Ostatné farby (k dispozícii na požiadanie + príplatok 95 EUR/ disk):

 • Zlatá
 • Titanová šedá 
 • Biela
 • Strieborná  
 • Oranžová HRC
 • Zelená ZX10
 • a ďaľšie podľa RAL kódov

Cenníková cena za set diskov:   2 350 EUR (s DPH)

TITAX Racing wheels motomaxx_objednací kódy.pdf TITAX Racing wheels motomaxx_objednací kódy.pdf 157 kB
klikni pro velký obrázek

Fotogaléria

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Máš záujem o produkt?

Chceš objednať vybraný produkt, alebo máš otázku k ponúkaným produktom alebo službám? Napíš nám, budeme ťa obratom kontaktovať.

DOPYTOVÝ FORMULÁR
x

Dopytový formulár

MENO A PRIEZVISKO

E-mail

Telefón

Vaša správa

Budeme Vás kontaktovať v čo najbližšej dobe.

Súhlasím so zásadami zhromažďovaní a spracovaní osobných údajov