Aktuality

novinky, akcie, zľavy a všetko zo sveta okolo Motomaxxu

Kawasaki nové modely 2019

Nové, technicky inovatívne a dizajnovo pokrokové modely Kawasaki 2019

Versys 1000 & Versys 1000 SE: Dobrodružstvo volá 

Motor inovovaného stroja teraz využíva elektronické škrtiace ventily, ktoré umožňujú zabudovanie funkcie tempomatu a nové možnosti riadenie motora a podvozku.

Prakticky je ergonomický balík dobre premyslený a nastaviteľný,  má dve možné výšky sedadiel vďaka voliteľnému Ergo-Fit.

KIBS, komfortné zavesenie, dvojité LED svetlá, ABS, radiálne brzdiče, TFT display, elektronický podvozok, klzná spojka, quick shifter, to všetko definuje tento motocykel.

Vďaka Kawasaki Rideology App je možné prepojenie motocykla so smartfónom. Jazdec môže sledovať jazdné záznamy, servisné intervaly a mnoho ďalších položiek a funkcií(telefonáty, emaily) a tiež môže nastavovať niektoré funkcie motocykla.

Pri úrovniach vybavenia, ktoré sú podobné špičkovému luxusnému vozidlu, nebudežiadnym prekvapením, že verzia Versys 1000 SE je tiež vybavená novou veľmi odolnou farbou s polokvapalnými molekulami so schopnosťou obnovy.

Turistické zameranie verzie Versys 1000 SE je šikovne doplnené chytrými doplnkami, ako napríklad 40W zdroj energie pre napájanie nielen satelitných navigačných systémov, ale aj veľkého množstva iných zariadení. Okrem toho je v štandarde vybavenie ohrievačmi a chráničmi rúk a a veľké čelné sklo na tomto modeli najvyššej rady (všetky dostupné ako príslušenstvo pre Versys 1000) zabezpečuje, že keď sa zhorší počasie, môže si jazdec Versys 1000 SE užiť pohodlie a bezpečnosť.

*(rozsah vybavenia záleží od verzie motocykla  - štandard alebo SE).

ZZR 1400

Nových farieb sa dočkalo veľké ZZR, ktoré bude k dispozícii aj vo verzii Performance Sport. V tej nájdete strmene Brembo M50, zadný tlmič Öhlins TTX, dvojicu titánových koncoviek Akrapovič a v základe dostanete ešte väčší plexi. Vybavenejší ZZR je novo k dispozícii v čierno-sivo-zelené, zatiaľ čo štandardná verzia má neobvyklú čierno-červenú farebnú kombináciu.

Ninja H2

Novú farbu dostala aj vylepšená Ninja H2. Preplňované "lietadlo" je pokryté špeciálnym odolným "samoopravitelným" lakom vyvinutým v Kawasaki. Ninja H2 novo bude k dispozícii s TFT displejom známym z H2 SX SE, navyše pribudne možnosť ho pomocou novej aplikácie prepojiť s mobilným telefónom. Zaujímavé je tiež použitie predných strmeňov Brembo Stylema, ktoré doteraz montovala len Ducati na Panigale V4.

Tým, čo robí túto Kawasaki výnimočnou, je ale jej preplňovaný motor, ktorý posilnil na 231 koní. To je už zaujímavé číslo u motorky, ktorú si môžete kúpiť na značkách a jazdiť s ňou po ceste. Aj napriek tomu by si mal motor zachovať existujúce spotrebu. Môže za to veľa dielov prevzatých z tohtoročnej H2 SX, ako napríklad vzduchový filter, sacie kanály, sviečky a riadiaca jednotka.

H2 SX SE+: Hyper touring 

Doslova "tour de force", Ninja H2 SX SE + je vybavená najpokročilejším radom pomôcok . Elektronický ovládací systém KECS ovládateľný z riadidiel či skupina funkcií, ktoré ponúka nová aplikácia Bluetooth Rider-to-Machine od spoločnosti Kawasaki.

Funkčnosť aplikácie sa rozširuje nad rámec nastavenia odpruženia a zahŕňa prevádzkové záznamy o jazde, pripomenutia servisných intervalov, denníky jazdy a dokonca aj poznámku o prijatých prichádzajúcich hovoroch a e-mailoch.

Pridaním funkcie spájania smartfónov a obrazoviek s informáciami zobrazuje farebný panel TFT merača merania tenzometra od spoločnosti Kawasaki rad funkcií, ako je náklon, indikátor zvyšovania výkonu kompresora, priemerná spotreba paliva a praktický úsporný indikátor jazdy.

Pre rok 2019 dostane stroj najnovší brzdový systém Brembo Stylema, ktorý sa vyznačuje nižšímii konzistentnejšími prevádzkovými teplotami a lepším pocitom na brzdovej páke.

Naviac, Ninja H2 SX SE + má karosériu ošetrenú novou vysoko odolnou farbou Kawasaki, ktorá umožňuje väčšiu odolnosť voči poškrabaniu vďaka vrstve farby, ktorá sa dokáže sama "obnovovať".

ZX-10R: Viac výkonu a krútiaceho momentu

Nový model 2019 bude dosť iný aj proti predchádzajúcemu modelu, najmä čo sa týka motora. Ninja totiž prichádza s inak riešeným ventilovým rozvodom, ukrytým pod červeným ventilovým krytom. Model 2019 hlási prestup na dnes už obvyklejšie spôsob ovládania ventilov, a to cez vahadla. K tomu pripočítame, že vahadlá s extra kĺzavú povrchovou úpravou DLC umožňujú montáž vačiek s agresívnejšími profilmi, vďaka ktorým sa ventily môžu otvárať a zatvárať rýchlejšie, a vo finále nám tahle drobná úprava spôsobila nárast výkonu aj krútiaceho momentu v celom otáčkovom spektre a najviac viditeľné je to samozrejme v maxime, kde pribudli celé tri kone. To platí pre štandardnej verzii ZX-10R vo farbách KRT a karbónové šedý model SE vybavený semiaktivním elektronickým podvozkom.

ZX-10RR: Bezkonkurenčný ultimatívny športový stroj

Potom je tu ešte jedovato zelená ZX-10RR v limitovanej 500kusové sérii, ktoré okrem kovaných kolies a obojsmerného rychlořazení KQS už v minulosti priniesla upravený motor. Jeho parametre boli rovnaké, avšak mohol sa pochváliť zosilnenými karter a predovšetkým väčším miestom v hlave, aby ste tam mohli napchať závodné vačky s väčšími zdvihy. Tie teraz najdete vo všetkých troch verziích desiatkovej Ninjy, a tak RR vyfasovali ešte titánové ojnice Pankl, čo dovolilo posunúť obmedzovač o ďalších 600 otáčok. Pre ZX-10RR dosahuje maximálna hodnota výkonu 214 koní s náporovým nasávaním!

W800: Velký návrat legendy

Street alebo CAFE - Kawasaki predstavuje na EICMA návrat legendy .

Navrátivšie sa W-čko má Euro4 a množstvo stylingových, technických a praktických zmien, z ktorých mnohé sú najprv ťažko zistiteľné.

Zdieľajúc úplne nový podvozok, každý stroj má výkonné nové brzdy - vrátane zadnej kotúčovej prvýkrát na W - rovnako ako ABS, a LED osvetlenie.

Plne kompatibilný s licenciou A2 a s maximálnym výkonom 35 kW *, autentickosť, klasický štýl a zvodný dobrý vzhľad novej W800 Street a W800 CAFE určite priťahujú nových jazdcov a zároveň lákajú existujúcich držiteľov licencií, ktorí oceňujú klasický štýl.

ZX-6R: Šestková Ninja je späť!

Oproti predchádzajúcej 636 nestratila takmer nič na svojom výkone a prichádza s výrazne upraveným vzhľadom. Kawasaki Ninja ZX-6R 2019 - 636 cm3, 130 koní pri 11 500 otáčkach, 70,8 Nm pri 11 000 otáčkach a pohotovostná hmotnosť 196 kilogramov.
Motor je v základe rovnaký. Čo sa ale zmenilo a vďaka čomu bude nová Ninja živšie, je finálna prevod. Dostal kratšie pomer, a tak si viac užijeme vytáčanie radového štvorvalca a radenie ďalších kvalitov. K tomu mimochodom nebude potrebné zatvárať plyn, pretože novinka dostala rychlořazení. Bohužiaľ len smerom nahor, nadol budete musieť ďalej používať spojku.
Okrem Použitím legendárneho motora s kapacitou 636 ccm od Kawasaki sa Najnovší model Supersport teraz mozem Pochváliť rýchloradením KQS smerom hore a novú prístrojovka, ktora Zahŕňa Funkcie Ako indikátor úspornej jazdy, palivomer a údaj o dojazd, čo všetko naznačuje vyvážením Medzi zameraním na trať a bežným Dennym použitím.

Z400: Rafinovano surový streetfighter pre mladé

Vytvorený s jedinečnou filozofiou dizajnu značky Sugomi je model Z400 poháňaný paralelným dvojvalcom 399 cm3 s klznou spojkou.

Vychádzajúc z povesti odchádzajúceho Z300 je nový Z400 ľahší a silnejší ako jeho predchodca. Balený v trubkovom podvozku Kawasaki ako má Ninja H2, má Z400 výhodu ľahkého, predvídateľného ovládania a nízkej hmotnosti, čo je ideálna kombinácia pre stroj zameraný na kategóriu kategórie A2.

Model Z400 má mimoriadne ľahké ovládanie a skvelú ergonómiu. Pre jazdca to nie je len manévrovateľnosť, ktorá sa páči, pohľad na riadidlá je doplnený kompaktným multifunkčným panelom.

S digitálnym rýchlomerem a ukazovateľom polohy prevodového stupňa je dodatočné pohodlie dodávané s dôrazom na indikáciu spotreby paliva a úsporný ukazovateľ jazdy medzi ostatnými prvkami orientovanými na jazdca.

Predný LED svetlomet nového Z400 svieti ako maják a zdieľa rovnaký príťažlivý a zlovestný pohľad, ktorý je charakteristický pre celý rad motocyklov Z od nového modelu Z125 po silný Z1000R.

Ninja 125 a Z125: Prvý krok do rodiny Ninja a Z

Rozsiahly výskum, ktorý vykonalo oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti Kawasaki v celej Európe ukázal, že dizajn a styling boli najvyššou prioritou potenciálnych majiteľov (mužov aj mužov) sledujúc dôsledne obraz a spoľahlivosť značky. Nové 125-tkové stroje dosahujú vysoké skóre v týchto parametroch, pretože sú inšpirované ikonickými modelmi Kawasaki.

Vybavený jednovalcovým, vodou chladeným motorom, ktorý má zdravý vrchol 11 kW a ponúka maximálne 11,7 Nm krútiaceho momentu, ako Z125, tak aj Ninja 125 poskytujú najviac výkonu v silných a stredných otáčkach. Obidva stroje majú elegantné rúrková rámy, ktoré umožňujú dosiahnuť kompaktný vzhľad a ľahkú ovládateľnosť.

Z125 má jedinečný štýl triedy Z a s plnou veľkosťou, nízkou výškou sedadla a hmotnosťou 146 kg predstavuje perfektný vstupný bod do segmentu naháčov.

Ninja štýl je jasne odlíšiteľný v novej Ninji 125 so siluetou a grafickým spracovaním, ktoré odkazuje na dedičstvo KRT teamu. Nízko položené sedlo, rovnaký rám ako pri Z125 a hmotnosť 148kg zabezpečia, že s malou Ninjou môžete vyraziť rovno za športovým dobrodružstvom.

J125 a J300: skútre s novými farbami

Model J125, ktorý vyhovuje licencii A1 / A2, prekvapil mnohých pri svojom štarte so skvelým výkonom a komfortom očakávaným od omnoho väčšieho stroja. Je pripravený poraziť premávku na ceste do školy alebo na univerzitu a a zachovať si pozoruhodnú spotrebu paliva. Model J125 sa objaví v showroomoch Kawasaki v roku 2019 v dvoch farbách.

Tak populárny od svojho vzniku bude J125 ešte raz k dispozícii vo farbe Metallic Flat Anthracite Black s Candy Flat Blazed Green. A navyše sa pre novú sezónu objaví úplne nová farebná kombinácia Khaki s Metallic Moondust Grey.

J300 je tiež k dispozícii v rovnakých dvoch módnych farebných prevedeniach, ktoré robia tento stroj riaditeľný aj s vodičákom A2 výkonným kandidátom pre tých, ktorí majú radi skvelú ergonómiu v kombinácii s komfortným úložným priestorom a veľkorysým krútiacim momentom.

125cc alebo 300cc, obaKawasaki skútre sú pripravené vyriešiť nástrahy dopravy v mestskej džungli.

 

klikni pro velký obrázek

Máš záujem o produkt?

Chceš objednať vybraný produkt, alebo máš otázku k ponúkaným produktom alebo službám? Napíš nám, budeme ťa obratom kontaktovať.

DOPYTOVÝ FORMULÁR
x

Dopytový formulár

MENO A PRIEZVISKO

E-mail

Telefón

Vaša správa

Budeme Vás kontaktovať v čo najbližšej dobe.

Súhlasím so zásadami zhromažďovaní a spracovaní osobných údajov