Aktuality

novinky, akcie, zľavy a všetko zo sveta okolo Motomaxxu

Novinky od Piaggio Group na rok 2017

Limitovaná edícia Vespa Red, nová Aprilia RSV4, Dorsoduro 900 a Shiver 900. Zaujímavé novinky na rok 2017. A tým sa to ešte nekončí...

Vespa Red limitovaná séria na tento rok. Z každého predaného kusu bude poukázana čiastka 150$ na boj proti AIDS.

Aprilia RSV4 radikálna zmena. Nové pruženie od Ohlins, nové brzdy, nový APRC electronic package control s downshifterom a výkonom 210 koní je pripravená pobiť sa o prvenstvá.

Úplne nová Aprilia Dorsoduro 900 zábava na kolesách od Aprílie. Vyvinutá za jediným cieľom, poskytnúť maximálnu radosť z jazdy. Väčší výkon z obnoveného dvojvalcového motoru, stabilnejšiu jazdu a lepšiu ovládateľnosť. Nabitá modernými technológiami.

Nový Shiver 900 narástol do výkonu s novým EURO 4 dvojvalcovým motorom, ktorý  je schopný zo seba dodať viac ako 95HP a 90 Nm krútiaceho momentu. Nový výkon v kombinácii s novým rámom pre ešte lepšiu ovládateľnosť. Veľa nových elektronických inovácii. Tiež k dispozícii v obmedzenej 35 kW verzii pre jazdcov s preukazu spôsobilosti na A2.


A tým sa to ešte nekončí ďašie pribudnú čoskoro ...

Sledujte náš web

 

klikni pro velký obrázek

Fotogaléria

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Máš záujem o produkt?

Chceš objednať vybraný produkt, alebo máš otázku k ponúkaným produktom alebo službám? Napíš nám, budeme ťa obratom kontaktovať.

DOPYTOVÝ FORMULÁR
x

Dopytový formulár

MENO A PRIEZVISKO

E-mail

Telefón

Vaša správa

Budeme Vás kontaktovať v čo najbližšej dobe.